fbpx
Porady prawne prowadzone są w ramach projektu „Wsparcie dla rodzin migrantów zarobkowych – Poradnia Prawno-Socjalna” w partnerstwie z Ambasadą RP w Dublinie

Kliniki Prawne

W życiu zdarzają się różne sytuacje, w których konieczna jest pomoc wykwalifikowanego prawnika. Czasem chodzi o wątpliwości dotyczące umowy usług czy o pracę. Jego wsparcie może również przydać się w nawet najbardziej prywatnych sprawach. W Polsce język prawniczy, jakim napisane są akty normatywne, sprawia zwykłemu obywatelowi wiele problemów w zrozumieniu. Jeszcze trudniejsze staje się to w momencie, kiedy mieszka się w Irlandii, a prawo spisane jest po angielsku. W takiej chwili, kiedy potrzebne są porady prawne, warto udać się do specjalisty, który doskonale zna irlandzkie prawo, a co najważniejsze – potrafi wyłożyć przepisy tak, by mieszkający tam obywatel Polski czy innego kraju tej części Europy, je zrozumiał.

Mieszkasz w Irlandii i potrzebujesz pomocy prawnika? Nie wiesz, do kogo się udać? Skontaktuj się z Centrum Together-Razem! Nasze Kliniki Prawne funkcjonują od 2009 roku. Działają w nich adwokaci o różnych specjalizacjach. Wywodzą się oni z renomowanych irlandzkich kancelarii, dzięki czemu zyskujesz pewność, że porady udziela Ci wykwalifikowany specjalista.

W 2012 roku Kliniki Prawne zostały włączone do projektu Poradni Prawno-Socjalnej, realizowanego z udziałem polskiej ambasady, mieszczącej się w Dublinie. Natomiast administratorka biura Centrum Together-Razem, Pani Agnieszka Woźniak, pełni funkcję koordynatora programu Klinik Prawnych.

Jeśli więc mieszkasz w Irlandii, masz problem natury prawnej i nie wiesz, do którego prawnika się udać, by pomógł Ci go rozwiązać – skontaktuj się z nami. Jesteśmy od tego, by udzielić Ci profesjonalnego wsparcia.

Kliniki Prawne

 • 16.00- 17.00
 • 16.00- 17.00
 •  
   

  Online rejestracja do prawnika

  „Projekt jest współfinansowany w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej”.

   

  Podstawowe
  Zawodowe
  Techniczne
  Maturalne
  Wyższe

   

  Zatrudnienie Full time
  Zatrudnienie Part time
  Bezrobotny
  Chorobowe
  Renta/Emerytura
  Samozatrudniony/a

   

  Wynajęte mieszkanie/dom
  Wynajęty pokój
  Własne mieszkanie/dom
  Mieszkanie/dom socjalny
  B&B/Hostel/Hotel
  Bezdomny

   


  Tak
  Nie

   


  Tak
  Nie

   


  Tak
  Nie
  Nie Wiem

   


  Tak
  Nie
  Nie wiem

   


  €120 rocznie
  €15 miesięcznie
  €20 miesięcznie
  €70 na 6 miesięcy

   


  od znajomej osoby
  z prasy
  z internetu
  z facebooka
  ze strony Together-Razem
  z wyszukiwarki google

   


   

  I read and agree with GDPR Privacy Policy

  Zgadzam się na subskrybcję newslettera Together-Razem