fbpx

Kursy języka angielskiego

Ucząc się u nas wspierasz polską społeczność w Irlandii

Kursy języka angielskiego

Od 2011 roku prowadzimy kursy języka angielskiego dla Polaków ale również dla innych migrantów z Europy Środkowej. Nasze kursy są polecane i rekomendowane przez lokalne centra pomocy socjalnej i organizacje pozarządowe na terenie Cork.

Prowadzimy całoroczny kurs angielskiego na poziomie POCZĄTKUJĄCY PLUS oraz na poziomie średniozaawansowanym KONWERSACJE językowe z native speakerem

Zapraszamy do wspólnej nauki angielskiego

Program kursów został opracowany w oparciu o podręczniki wydawnictwa Oxford, Cambridge i McMillan, a podstawowym założeniem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do użycia języka angielskiego w życiu codziennym i zawodowym.

Na kursie Podstawowym/Podstawowym Plus cel zostanie osiągnięty poprzez poznanie i przyswojenie materiału gramatycznego oraz leksykalnego, a także poprzez praktyczne zastosowanie wiedzy w różnych sytuacjach komunikacyjnych.

Zajęcia dla grupy średnio zaawansowanej/konwersacyjne są głównie dla osób, których wiedza jest na wyższym poziomie, a które chcą przełamać blokadę komunikacyjną i nabrać pewności siebie w użyciu języka. Zajęcia te są prowadzone przez Native Speakera i są również świetną okazją do praktycznego utrwalenia znajomości języka.

Ramowy program szkolenia obejmuje słownictwo, struktury leksykalne, konwersacje, gramatykę, czytanie i słuchanie, pisanie.

Na zakończenie wystawiane są certyfikaty ukończenia kursu.

Nauka odbywa się w małych grupach do max 12 osób a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego oraz przez native speakera.

Opłata to €50 miesięcznie.

Zarezerwuj sobie miejsce już dziś - wpłać €50 za dwa miesiące z góry w kwocie €100.
Nie zapomnij zrobić test angielskiego.

Możesz dołączyć do nauki języka angielskiego w dowolnym momencie.

Angielski z Together-Razem

  • 18.00 - 19.30
  • 18.30- 20.00
  • 10.00- 11.30

liczba osób, które w roku 2017

134

uczyły się z nami angielskiego


1

Zrób test angielskiego

Sprawdź poziom swoich umiejętności na stronie http://together-razem.org/english_test/- wynik trafia prosto do nas, co ułatwia nam przyporządkowanie i najlepszy dobór kursu dla studentów.
2

Skontaktuj się

Napisz do nas email, zadzwoń, przyjdź do nas i daj nam znać, że chcesz się uczyć angielskiego i ile otrzymałeś punktów z testu i koniecznie zostaw swoje dane kontaktowe - imię i nazwisko, email i numer telefonu lub od razu wypełnij kartę zgłoszeniową.
3

Wypełnij zgłoszenie rejestracyjne online

Wypełnij kwestionariusz rejestracji na kurs online i dokonaj opłaty rejestracyjnej albo €50 dla kursu lub €20 dla konwersacji jezykowych. Pamiętaj tylko wpłata gwarantuje Tobie miejsce na kursie.
5

Podpisz umowę i rozpocznij naukę

Jak tylko opłata rejestracyjna zostanie przez nas zarejestrowana to możesz już rozpocząć naukę. Gratulacje i powodzenia !!!

Formularze rejestracji

kurs dla początkujących PLUS - poniedziałki 18.00-19.30konwersacje językowe- poziom średniozaawansowany - wtorki 18.30 - 20.00