Oferty pracy z nami

Administrator Biura (aplikuj do 14 listopada 2021)

Zapraszamy wszystkich do składania swoich ofert na stanowisko Administrator Biura.

Głównym zadaniem administratora jest prowadzenie biura oraz obsługa bieżącej działalności organizacji.

Niezbędna jest znajomość języka angielskiego i polskiego.

Szczególy oferty - JOB DESCRIPTION znajduje się w załączniku. Prosimy zapoznać się dokładnie z opisem stanowiska przed wysłaniem swojego CV i listu motywacyjnego.

Panel nauczycieli w Akademii Razem

Akademia Razem - zespół szkół polonijnych Centrum Together-Razem, który bardzo dynamicznie sie rozwija zaprasza nauczycieli do składania swoich ofert do współpracy.

Aktualnie poszukujemy nauczycieli do panelu, z którego potencjalnie zostaną wyłonieni nauczyciele do pracy w szkole.

Stanowisko: Nauczyciel nauczania początkowego.

Praca w charakterze nauczyciela języka polskiego i/lub edukacji wczesnoszkolnej i/lub z zakresu wiedzy o Polsce i społeczeństwie polskim (umowa o pracę – part-time lub service contract)

Miejsce pracy:

Stanowisko pracy może być zorganizowane w różnych miejscach: Ballincollig, Cork, Midleton

Zakres zadań:

1. Prowadzenie zajęć w zakresie języka polskiego, edukacji wczesnoszkolnej i/ lub z zakresu wiedzy o Polsce.

2. Prowadzenie dokumentacji merytorycznej.

3. Opracowywanie programów nauczania oraz scenariuszy zajęć lekcyjnych, gdyż każda lekcja musi być odpowiednio przygotowana i przeprowadzona.

4. Wykonywanie innych obowiązków wynikających z umowy o pracę w zakresie wykonywanej przez pracownika działalności.

5. Utrzymywanie ścisłej współpracy z kierownikiem szkoły, gronem nauczycielskim oraz utrzymywania kontaktu z rodzicami swoich uczniów.

Wymagania niezbędne:

1. Wykształcenie wyższe preferowane z przygotowaniem pedagogicznym .

2. Umiejętności i doświadczenie w zakresie korzystania z edukacyjnych programów multimedialnych.

3. Empatia i radość z pracy z dziećmi

4. Gotowość do przemieszczania się między miastami w hrabstwie Cork

5. Gotowość udziału w procesie Garda Vetting.

Wymagania dodatkowe:

1. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi, dla których język polski nie jest językiem pierwszym.

2. Umiejętność definiowania celów i priorytetów oraz zdolność organizacji pracy własnej.

3. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub innego dodatkowego języka.

4. Kreatywność, odpowiedzialność, terminowość w wykonywaniu zadań.

Wymagane dokumenty:

1. Curriculum vitae (wraz z nr kontaktowym oraz adresem e-mailowym) i list motywacyjny.

2. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i uzyskane kwalifikacje, w zakresie wymagań niezbędnych i dodatkowych.

3. Referencje lub kopie dokumentów potwierdzających staż pracy.

Dokumenty należy składać emailem : razemacademy@together-razem.org

Termin składania ofert :stale/ ongoing

Informacje dodatkowe: Powyższa oferta dotyczy utworzenia panelu osób do pracy w charakterze nauczyciela i nie jest ofertą natychmiastowego zatrudnienia. Zastrzegamy sobie kontakt tylko w wybranymi kandydatami.

    Do pracy w biurze w ramach programu TUS - ongoing

    Aktualnie poszukujemy do pracy w ramach specjalnego programu stażowego dla bezrobotnych TUS w Cork osoby na stanowiska pracy biurowej:

    1. Asystent administracyjny/ recepcja

    2. Asystent /Doradca Socjalny

    Niezbędne jest, aby osoba zainteresowana współpracą z nami była zarejestrowana w Departamencie Pomocy Socjalnej, jako bezrobotna przez przynajmniej 12 miesięcy oraz pobierała aktualnie zasiłek Jobseeker Allowance.

    Wszystkich zainteresowanych pracą z nami w wymiarze 19 godzin tygodniowo spełniających powyzsze kryterium prosimy o przesyłanie swoich CV oraz krótkich listów motywacyjnych.

    Pełny opis zadań na stanowisku w języku angielskim dostępny jest obok do ściągnięcia.

    Mozliwe zatrudnienie po okresie stażowym

    Termin ONGOING

    English