fbpx

Zapisz swoje dziecko do naszej szkoły

Bezpłatna terapia po polsku
2020-04-23
Szukamy terapeutów do pracy zdalnej
2020-05-13
Show all

Zapisz swoje dziecko do naszej szkoły

Szkoły polskie i polonijne wspomagają rodziców za granicą w zachowaniu języka ojczystego, tradycji i kultury. Dziecku łatwiej odnaleźć się w środowisku obcojęzycznym i wielokulturowym mając poczucie własnej wartości i szacunek dla swojego kraju pochodzenia. Dodatkowo podtrzymanie znajomości języka ojczystego w razie powrotu do Polski stwarza dziecku szansę łatwiejszego powrotu do polskiej szkoły i funkcjonowania w rówieśniczym środowisku.

Zespół Polonijnych Szkół Społecznych Akademia Razem to przyjazna dziecku społeczna szkoła polonijna. Zajęcia odbywają się w tygodniu, pozostawiając dzieciom weekendy na zabawę i harce. Wykorzystując dodatkowo do standardowych metod nauczania elementy zabawy, taniec, kinematografię, uczniowie rozwijają umiejętności językowe, poznają tradycję, kulturę, historię i geografię Polski.
Współpraca, otwartość, wzajemna komunikacja kadry nauczycielskiej z rodzicami oraz rodziców z kadrą sprzyja tworzeniu przyjaznego miejsca w poszukiwaniu i odkrywaniu tajników językowej wiedzy.

Wszyscy nauczyciele pracujący w naszych szkołach posiadają Garda Vetting oraz kurs Child Protection dostarczony przez TUSLA. Dodatkowo zostali przeszkoleni i posiadają certyfikaty First Aid i stale podnoszą swoje kwalifikację np w roku 2020 w związku z COVID-19 i nauką online realizują uprawnienia MEN “metodyka nauczania na odległość”.

Realizujemy własny autorski program nauczania wg MEN:
-Wydajemy świadectwa szkolne.
-Wydajemy legitymacje szkolne.
-Jeździmy na wycieczki klasowe, mamy imprezy szkolne i świętujemy polskie tradycje.
-Angażujemy się w różne akcje społeczne na rzecz drugiego człowieka i środowiska.
-Akademia Razem jest zarejestrowaną szkołą w bazie placówek polonijnych Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji Za Granicą.
-Akademia Razem jest wspierana przez Ambasadę RP w Dublinie.
-Akademia Razem to najatrakcyjniejsza finansowo społeczna oferta edukacyjna czesne tylko €51, dwójka dzieci €75.
-Organem prowadzącym i patronem szkoły jest Centrum Together-Razem – charity działające w Cork od roku 2006.
-Zajęcia odbywają się w poniedziałki w Ballincollig, we wtorki w Cobh i Clonakilty, w środy w Cork, w czwartek w Midleton w godzinach od 16: 30 do 18: 30.

Zapisz się już dziś!
https://together-razem.org/pl/serwisy/edukacja-dzieci/rejestracja-ucznia-do-szkoly/

Od rozpoczęcia roku szkolnego pozostawiamy 30 dni na możliwość rezygnacji z nauki bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

UWAGA: Prosimy pobrać ten formularz i otworzyć w programie do czytania formatu PDF – jeśli nie masz programu to ściagnij i zainstaluj darmowy stąd https://get.adobe.com/reader/

Następnie wypełnij ten formularz w programie PDF i przed zamknięciem ZAPISZ: File –> Save as –>nadaj nazwę najlepiej imię i nazwisko ucznia —-> klik SAVE i wyślij do nas na adres info@together-razem.org lub razemacademy@together-razem.org

Kontakt: Zespół Polonijnych Szkół Społecznych Akademia Razem,
Together-Razem Centre
Unit 2A, Kilnap Bussines Pk
Old Mallow Rd, Cork
info@together-razem.org
+353 21 4395588

W nowym roku szkolnych 2020/2021 planujemy uruchomić również jedną klasę całkowicie online dla starszych dzieci. O tej nowej formule prosimy poczytać tutaj:
https://together-razem.org/pl/2020/07/18/nowa-klasa-zdalna-w-akademii-razem/