Together-Razem
04/09/2014 - 7:39

Ostatni dzwonek na zgłoszenia na warsztaty

Napisane przez 
To już ostatni dzwonek, aby wysyłać swoje zgłoszenie na warsztaty, które odbędą się w dniach 3-5 października 2014 w Centrum Together-Razem w Cork, a obejmowac one będą planowanie projektów i pisanie wniosków o dotacje ze źródeł publicznych (UE i innych) dostępnych w perspektywie finansowej 2014-2020. Warsztaty, wg autorskiego programu, przeprowadzi dwoje trenerów ze Stowarzyszenia „Integracja” w Suwałkach – praktyków z dwudziestoletnim doświadczeniem trenerskim, realizujących wiele projektów współfinansowanych z funduszy strukturalnych i innych źródeł. Podobne szkolenia, które w ubiegłych latach zorganizowano dla Polonii w 14 krajach UE, cieszyły się dużym powodzeniem, a ich uczestnicy obecnie skutecznie aplikują o środki w ramach dostępnych programów.
W związku z dużą liczbą zgłoszeń przypominamy, że rekrutacja, która prowadzi Stowarzyszenie Integracja opierać się będzie na najważniejszym kryterium tj zarządzaniem lub piastowaniem liderskiej funkcji w organizacji polonijnej działającej w Irlandii. Do tego również dochodzi aktywność kandydatów na szkolenie oraz ich zaangażowanie i motywacja do podnoszenia kwafilikacji i zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Jeśli to kryterium zostanie wyczerpane następni w kolejności będą kandydaci reprezentujące grupy nieformalne i działalności jednoosobowe zaangażowane w działaność na rzecz w Irlandii.
Zachęcamy tych, co jeszcze nie zgłosili się do wysyłania kart zgłoszeniowych do pobrania poniżej.
 
Deadline to 15 wrzesień godzina 12.00 w nocy.
 
Przypominamy mamy tylko 15 miejsc na to szkolenie i jest to jedyne szkolenie tego typu w Irlandii.
 
Wypełnione formularz zgłoszeniowy prosimy odsyłać na adres:   szkolenie@together-razem.org. Osoby zakwalifikowane powiadomione zostaną mailem.
 
Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Sami sobie – wzmocnienie organizacji polonijnych w Grecji i Irlandii”, współfinansowanego ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r.”. Projekt realizowany jest przez partnerstwo trzech organizacji pozarządowych: Stowarzyszenie „Integracja” w Suwałkach (lider), Zrzeszenie Polaków w Grecji „Książę Mieszko” i Centrum Together-Razem (partnerzy).
 
 
Projekt "Wzmacnianie i aktywizacja środowisk polskich. Regranting" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania "Współpraca z Polonią i Polakami za granica w roku 2014"
Pobierz załącznik:
Opublikowano w Aktualności

Section in English

19/09/2017 - 13:57
Our new location and services
At Together-Razem we are changing and constantly developing and enhancing our services. Going from strength to strength, we are very excited to inform you that Together-Razem Centre has recently moved to a new location. 
We kindly ask that you all to update our contact details as from the 18th of May you can find us in our new office:
 
Unit 2A, Kilnap Business & Technology Park, 
Mallow Road, 
Cork,
tel. 0214395588
info@together-razem.org
więcej >
PolskaEire Festival launch in Cork
The 2017 PolskaEire Festival in Cork has been successfully launched at Heron House, at the Blackpool Shopping Center & Retail Park. Lord Mayor Cllr. Des Cahill was on the site to officially launch the festival. Other speakers were: David Stanton TD, Minister of State for Justice with special responsibility for Equality, Immigration, and Integration, and Piotr Rakowski - First Advisor, Head of Political and Economic Section; Political and European integration, Embassy of the Republic of Poland in Dublin. Great musical performance by Natalia Bakula (violin). At the opening we saw a specially prepared photo exhibition by Krzysztof Rosa - "Love doesn’t ask for a passport". Seamus Kirkpatrick from UCC delivered speech about love in Art.
The Craic was dobry again in Cork! Big thank you to Blackpool Shopping Centre & Retail Park for hosting the event!
 
Photos by Guy Heynen & Jana Šlebodová

więcej >
01/06/2017 - 20:12
New office opening

Together-Razem Centre has moved to a new location and on the 18th May 2017 we have officially opened our new office at Kilnap Business Park with Ambassador of Poland HE Ryszard Sarkowicz, Deputy Lord Mayor Cllr Joe Kavanagh and other members of Polish & Irish community. It was a very special today with warms wishes and on behalf od the Board of Directors we would like to say big thank you to all our friends and supporter for being with us that day.

więcej >