Together-Razem

Kalendarium

Donate with JustGiving

Tłumaczenia

16/01/2013 - 18:53

Community Translation Service - Biuro Tłumaczeń oferuje  tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia certyfikowane przez nas. Tłumaczymy z języka angielskiego na polski i z języka polskiego na angielski.

 

Tłumaczenie zwykłe dokumentu z pieczęcią - koszt €25 per A4 page (±1600 characters)
(czas realizacji - zazwyczaj  ok 48- 72 h do 7 dni)
 
Tłumaczenie certyfikowane dokumentu z certyfikatem - €30 per A4 page (±1600 characters)
(czas realizacji - zazwyczaj ok 48-72 h do 7 dni) 
 
Tłumaczenia medyczne, profesjonalne -  zlecenie może zostać jedynie przyjęte po akceptacji ze strony tłumacza i wycena może byc znieznacznie wyższa.

Jak zamówić tłumaczenie?

Zamówienie złożyć możesz osobiście przychodząc do biura Centrum Together-Razem, 17 George's Quay, Cork

w godzinach pracy biura - godziny pracy

znajdziesz nas tutaj :MAPA

 

Możesz tez złożyc zamówienie online za pośrednictwem serwisu Tłumaczenia Online znajdującego sie w ramach projektu Poradnia Online  kliknij TUTAJ 

 

W biurze przy składaniu zamówienia zostaniesz poproszony o wypełnienie dokumentu zamówienia,  będziesz poproszony aby podać swoje dane do rejestracji swojej sprawy w bezpiecznym  systemie i będziesz musiał wpłacić środki za tłumaczenie z góry po wstępnej wycenie tłumaczenia. Końcowa wycena może ulec zmianie ale zostaniesz o tym wcześniej poinformowany. 

 

Jak to działa?

 

Serwis Community Translation Service jest obsługiwany przez wolontariuszy posiadających kwalifikacje językowe do tłumaczeń z Polski, Niemiec, z Irlandii i służy głównie temu aby pomóc osobom mającym problem z tłumaczeniami dokumentów.  Środki finanansowe otrzymywane w ramach działalności tego serwisu wspierają obsługę innych serwisów organizacji i prace biura organizacji.

 

Centrum Together-Razem nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych dokumentów, nie tłumaczy wybranych fragmentów dokumentów tylko całe dokumenty, nie ponosi odpowiedzilności za cele i zamiary wykorzystania tłumaczenia przez klienta.

 

Warunki serwisu Terms & Conditions

Zapoznaj sie z pełnymi zasadami działania naszego serwisu do ściagnęcia poniżej.

 

Uwaga:

Istnieje możliwość potwierdzenia dokumentu przez prawnika solicitora w ramach instytucji Commisioner for Oaths, lecz trzeba to odpowiednio wcześniej uzgadniać z pracownikami biura i prawnikiem dostepnym w  ramach Klinik Prawa.

 

Centrum Together-Razem jest  organizacją pożytku publicznego Charity 19216, ale by istnieć i prowadzić swoje programy potrzebuje również środków finansowych z zewnątrz więc organizujemy zbiórki publiczne, imprezy fundraisingowe i prowadzenie odpłatnych usług dostępnych dla każdego tzw affordable services. Wszystkie organizacje o statusie Charity w Irlandii zgodnie z prawem moga sprzedawać swoje towary i uslugi, a dochody przeznaczać na realizacje swoich misji i zadań statutowych – o czym mówi Section 208 Taxes Consolidation Act 1997.

więcej >

Section in English

We are starting new English language courses
Looking to improve your English or start to learn from the scratch?    Do it with us,  enroll now with this form.   It's quick and easy!
Form here: Good luck !
Need more info ? Ring us or email us:  0214967743  info@together-razem.org
więcej >
Celebrating 10 years - some key facts
A Brief Overview of Together-Razem 2006 -2016
Our Mission is to provide services that support and promote the integration and well-being of the Polish and East-Central European Community in Cork and beyond
 
Some Important Data…
123,000 Polish nationals in Ireland
32,000 Polish nationals in Cork City and County (25% of total Polish population)
The Polish community is the largest non-national community in Ireland 
The population size has stabilised, and may grow due to Brexit concerns 
 
About Together-Razem
Registered charity based in Cork, established in 2006.
Mainly run by Polish volunteers, 
Offers 4 core services:
Mental Wellbeing Support – mainly through “one to one” clinics in Cork
Advice – assistance to access services. “One to one” support for Cork area and National on-line service. Information seminars.
Improving English language proficiency – English language courses 
Fostering Integration – organising Integration events and facilitating social interaction
 
For 10 years Together-Razem has provided support to 8584 Polish and East-Central nationals since 2006, often multiple interventions.  
The charity has received multiple awards for its contribution to society.
 
 
 
więcej >
Outstanding Polish Person in Ireland
On 13 November 2016 one of our Directors Bozena Cierlik received prestigious award Wybitny Polak w Irlandii - Outstanding Polish Person in Ireland, category Education, presented by the Polish Ambassador in Ireland Prof R. Sarkowicz,  Minister of State in the Office of the Polish President Mr A. Kwiatkowski  and President of the Foundation for the Polish Promotion Emblem Teraz Polska Mr K. Przybyl
więcej >